Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Zlín

TO JSME MY: Zdravotnický záchranář, za tři roky titul máš. Školu máme moderní a pěknou, uniformy nám v akci neskutečně seknou. Sněhem se přebrodit, ve vodě se netopit, na skalách se nezabít, tomu se musí správný paramedik podrobit. Ve druhém ročníku se vstříc nebezpečí dáme, v září do sanitky prvně nasedáme. Pacienty stabilizujeme, životní funkce zajišťujeme, do nemocnice se s houkáním přesunujeme.

Poštovní adresa Broučkova 372, PSČ: 76001, Zlín
Telefon +420 577 008 111
E-mail info@szszlin.cz
Zaměření školy Zdravotnictví
Typ školy Veřejná
Bezbariérový přístup Ne

WWW https://www.szszlin.cz/
Facebook https://www.facebook.com/St%C5%99edn%C3%AD-zdravotnick%C3%A1-%C5%A1kola-a-Vy%C5%A1%C5%A1%C3%AD-odborn%C3%A1-%C5%A1kola-zdravotnick%C3%A1-Zl%C3%ADn-225022080842955/

Obory a zeměření

Obor, zaměření Typ studia Titul
Diplomovaná všeobecná sestra

Podrobné informace o škole

V naší péči pokračují všeobecné sestry, jejich empatie můžeme měřit metry. Pohledem učí se povzbudit, sílu bojovat dokáží probudit. Praxi mají ve dne v noci, Studují, jak ke zdraví dopomoci. Absolutorium je pro nás tou nejkrásnější odměnou, za tři roky projdou naše osobnosti velkou proměnou. Dárci života toužíme se státi, lidem úsměv chceme zase dáti. 

 

Věříme v to, že pečovat o druhého znamená přiblížit se k němu a uvidět v něm člověka

 

VIZE

Naše škola je prostorem ke vzdělávání a výchově cílevědomých a rozvinutých osobností; zdravotnic­kých pracovníků, schopných a ochotných pomáhat.

Široké a otevřené dveře charakteri­zují otevřenost k žákům, studentům, rodičům, odborné i laické veřejnosti všech generací.

Cihlové stěny poukazují k nejlepší tradici zlínského školství, to znamená těsné propojení teorie s praxí – školy s nemocnicí.

Sloupy symbolizují stabilitu, pečlivost, pracovitost a osobní přístup.

Fotogalerie