CEVRO institut, o.p.s.

CEVRO institut

CEVRO Institut je soukromá vysoká škola se zaměřením na studium práva, ekonomie, politologie a mezinárodních vztahů či bezpečnostní problematiky. Škola sídlí v krásném prostředí zrekonstruované Měšťanské besedy v centru Prahy. Studovat zde můžete BC. i MGR. programy s praktickým uplatněním ve veřejném i soukromém sektoru a prestižní postgraduální programy MPA, MBA a LL.M. Jako jediní v ČR nabízíme MGR. program oxfordského typu PPE. Jsme a chceme být školou mezinárodní a neustále se rozvíjet.

Poštovní adresa Jungmannova 28/17, PSČ: 110 00, Praha
Telefon 221 506 707
Zaměření školy Ekonomie, Právo
Typ školy Veřejná
Bezbariérový přístup Ne

WWW https://www.cevroinstitut.cz/
Facebook https://www.facebook.com/CEVROInstitut.cz/

Obory a zeměření

Obor, zaměření Typ studia Titul
Philosophy, Politics, EconomicsPhilosophy, Politics, Economics Prezenční studium MA
Praxe veřejné správyPraxe veřejné správy Prezenční studium Bc.
Politologie a mezinárodní vztahyPolitologie a mezinárodní vztahy Prezenční studium Bc.
Bezpečnostní studiaBezpečnostní studia Prezenční studium Mgr.
Právo v obchodních vztazíchPrávo v obchodních vztazích Prezenční studium Bc.
Obchodněprávní vztahyObchodněprávní vztahy Prezenční studium Mgr.
Hospodářská politikaHospodářská politika Prezenční studium Bc.
PolitologiePolitologie Prezenční studium Mgr.
Veřejná správaVeřejná správa Prezenční studium Mgr.

Dny otevřených dveří

Každou první středu v měsící od 16:00 hod. v Praze a každý první čtvrtek v měsíci od 15:00 hod. v Českém Krumlově.

Příjmací řízení

Bakalářské studium

Přijímací řízení do bakalářského stupně studia probíhá buďto formou písemného testu v rámci Národních srovnávacích zkoušek (NSZ) u společnosti Scio, nebo formou ústního motivačního pohovoru.

Ústní motivační pohovor probíhá před tříčlennou přijímací komisí složenou z předsedy a dvou členů, kteří jsou interními pedagogy na vysoké škole CEVRO Institut. Účelem pohovoru není prověřování empirických znalostí uchazeče, ale zjištění jeho zájmu a rámcového rozhledu v daném oboru.

Magisterské studium

Přijímací řízení do navazujícího magisterského studia probíhá formou ústního pohovoru během něhož se hodnotí zejména studijní schopnosti a znalosti uchazeče získané v průběhu předchozího studia v bakalářském stupni a odborné zaměření bakalářské práce obhájené uchazečem. Uchazeč do magisterského stupně studia by měl mít tedy s sebou k pohovoru svoji obhájenou bakalářskou práci. Pohovor probíhá před tříčlennou přijímací komisí složenou z předsedy a dvou členů, kteří jsou interními pedagogy na vysoké škole CEVRO Institut.

Podrobné informace o škole

Největší předností školy je vynikající pedagogický sbor, který v sobě snoubí renomé a pedagogické zkušenosti předních českých akademiků a praktický pohled pedagogů z řad advokátů, soudců či úspěšných manažerů. Dalšími důležitými body jsou zaměření na kvalitu, příjemné až rodinné prostředí malé školy či obrovské množství různých odborných i společenských aktivit. Více na www.cevroinstitut.cz.

Fotogalerie