Pražská vysoká škola psychosociálních studií, s.r.o.

Pražská vysoká škola psychosociálních studií, s.r.o.

Naše škola má akreditované bakalářské a navazující magisterské studijní programy Psychologie a Sociální práce se zaměřením na komunikaci a aplikovanou psychoterapii. Rozvíjíme vlastním způsobem komunitní a skupinovou psychoterapii, součástí našich bakalářských programů je sebezkušenostní výcvik. Dbáme na péči o duši a všechny určující charakteristiky člověka, a to v plnohodnotném rozměru včetně spirituality, péči o tělesnost, o kulturu lidských vztahů a společenství i o obec.

Poštovní adresa Hekrova 805, 149 00 Praha
Telefon 267 913 634
Zaměření školy Sociální vědy a filozofie
Typ školy Soukromá
Youtube http://youtu.be/vr0gNAkvWK8

Obory a zeměření

Obor, zaměření Typ studia Titul
Sociální politika a sociální práceSociální práce se zaměřením na komunikaci a aplikovanou psychoterapii Prezenční/Kombinované Bc.
Sociální politika a sociální práceSociální práce se zaměřením na komunikaci a aplikovanou psychoterapii Prezenční/Kombinované Mgr.
PsychologiePsychologie Prezenční Bc.
PsychologiePsychologie Prezenční Mgr.

Podrobné informace o škole

 Máme také svoje výzkumné středisko s grantovými výzkumy. Zvláštní pozornost věnujeme celoživotnímu vzdělávání na Pražské psychoterapeutické fakultě. Je určena pro zájemce o sebepoznání, poznání člověka a jeho duševní stránky včetně jejich poruch a potíží. Během tří let o víkendech 9x do roka probíhají přednášky a speciální semináře, víkendové semináře a workshopy se širokým zaměřením na psychoterapeutické metody a techniky a její aplikaci. Na naší škole učí přední čeští odborníci a vysokoškolští učitelé. Jako vyučující u nás působí také zahraniční hosté.